O firmě

Interiérové studio Design Lovely One Vám přináší jedinečné spojení moderního designu a funkčnosti, na kterou je u nás kladen velký důraz. Naše hlavní designérka Drahomíra Kafková působí již 15let malou revoluci na poli inteligentního designu rodinných domů a bytů. Již mnoho klientů se stalo našimi přáteli, právě díky snaze o splynutí jejich požadavků s našimi představami ideálního funkčního interiéru, který bude nadčasový ještě dlouho dobu po ukončení naši spolupráce.

Zabýváme se návrhem a následnou komplexní realizací staveb a interiérů, v neposlední řadě také návrhem nebytových prostor a jejich autorským dozorem při realizaci.

Naše společnost poskytuje ucelené řešení vašeho bydlení od dispozičního návrhu stavby, přes výběr zhotovitele, návrh osvětlení interiéru a exteriéru, návrh koupelen, kuchyní, až po vlastní řešení nábytku od prověřených dodavatelů. V neposlední řadě výběr textilií a dekorací do Vámi vysněného domu, tak aby byl celkový dojem z interiéru dokonalý.

Součástí týmu je specialista na vizualizace, který Vám veškeré námi navržené úpravy nachystá v profesionálním softwaru ve 2D ale i ve 3D vizualizaci, pro lepší představu a pochopení naších vizí.

Zaměřujeme se na optimální ergonomii prostoru s přihlédnutím k nejnovějším designovým trendům, jejichž znalosti si pravidelně doplňuje a rozšiřujeme na veletrzích v Miláně, Bologni, Frankfurtu a Paříži.

Interiér Vašeho domova není o designérovi a jeho vizích, ale o Vás, Vašich pocitech a přáních. Dovolte nám tedy, abychom Vám pomohli najít cestu k Vašemu vysněnému bydlení a nezapomeňte: “Design nemusí být vždy nutně drahý“. Základem je správná kombinace barev a materiálů.

Dalším neméně významnou činností společnosti Design Lovely One je velkoobchodní a maloobchodní prodej vysoce kvalitních ložních produktů jako jsou peřiny a polštáře z prachového peří, bavlněných prostěradel s přídavky Aloe vera a hedvábných proteinů, koupelnového textilu, přehozů na postele, dekorativních polštářů a řadu dalších textilních produktů k doladění a zútulnění Vašeho interiéru.

Společnosti se pyšní výhradním zastoupením firmy Kauffmann, které se od roku 1896 specializuje na výrobu velmi kvalitních lůžkovin z prachového peří. Společnost Kauffmann pečlivě dbá na nejvyšší kvalitu, proto veškeré jejich výrobky jsou zpracovávány z velmi pečlivě vybraného prachového peří a vyráběny v nejmodernějším výrobním závodě pouze v Evropě. Tyto nemodernější technologie skloubené s tradiční pečlivou řemeslnou výrobou zaručují nejvyšší komfort pro Váš hluboký a klidný spánek.

Další velmi jedinečným produktem v našem sortimentu jsou vysoce kvalitní napínací prostěradla značky Formesse, která jsou vyráběna z extra dlouhých bavlněných vláken s přídavkem elastanu, Aloe Vera a hedvábných proteinů. Díky této speciální kombinace materiálů jsou prostěradla značky Formesse velmi pevné se stoprocentní kryvostí. Dlouhá bavlněná vlákna společně s jedinečnou technologickou úpravou zabraňují veškerému žmolkovaní materiálu a zaručují barevnou a materiálovou stálost po dlouhé roky. Jakmile jednou vyzkoušíte spát na těchto prostěradlech, už nikdy nebudete chtít nic jiného.

Další interiérovými textiliemi, které zákazníkům nabízíme, jsou vysoce kvalitní ručníky, osušky a koupelnové předložky, respektující jak tradiční, tak moderní koupelnový styl. Použitím nejnovějších technologií zpracování bavlněného froté je zaručena vysoká savost a hebkost veškerých koupelnových textilií a to v nejnovějších barevných trendech.

Náročným zákazníkům můžeme nabídnout např. dekorativní polštáře a přehozy z umělé kožešiny nerozeznatelné od pravých, lehké deky z kašmíru nebo tenké přikrývky z prachového peří.

Navrhujeme soukromé i komerční prostory:

 • Zaměření a kompletní návrh interiéru ve 2D i 3D
 • Dispoziční řešení prostor a designové řešení interiéru
 • Návrh objemových studií staveb
 • Návrh barevného řešení
 • Výběr vhodných materiálu / povrchové úpravy stěn, stropů, pohlady, obklady,atd./
 • Re-design interiéru
 • Návrh koupelen a kuchyní
 • Výběr dodavatelů
 • Návrh nábytku na míru
 • Návrh sedacího nábytku
 • Výběr vybavení, zařízení
 • Návrh osvětlení / vnitřního i venkovního, světelných scén, výběr svítidel
 • Dekorace / výběr a nákup zajímavých doplňků, dekorování květinami , dekorační materiály a textilie /
 • Realizace
 • Poradenství –konzultace
 • Autorský dozor

Nabízíme kvalitu, dlouholeté zkušenosti na trhu, profesionalitu a kompletní servis při práci na klíč.
Spolupracujeme s kvalitními a profesionálními dodavateli.

Postup naší spolupráce s klientem:

 1. Seznámení se s požadavky klienta
 2. Diskuze o představách klienta, upřesnění požadavků
 3. Výběr stylu, barevnosti, materiálu
 4. Zhotovení vizualizace interiéru
 5. Diskuze a hodnocení návrhů, hledání optimálního řešení
 6. Zhotovení konečného návrhu

Aktuality

Vila Olomouc

Návrh kuchyně

Návrh dětského pokoje

Měli téměř dostavěný dům, kvůli designérce se muselo mnohé předělat

Centrum města a malé děti, to nejde příliš dohromady. I když bydlíte v prvorepublikové vile. Rodina se proto rozhodla pro nový a moderní dům na okraji města a na výrazně větším pozemku. V průběhu stavby však došlo k podstatným změnám. Za vším byly, jak tak bývá, ženy.

Zdroj:Bydleni.iDNES.cz

/ ARCHIV AKTUALIT /